Benzínové zapalovače

benzínové zapalovače Zippo, Royce

Nové modely Zippo zapalovačů 2017

zippo 26010, be-ready.cz

zippo 26010, be-ready.cz

Už tento měsíc se můžete těšit na novinkové modely zippo zapalovačů. Vesměs se už tradičně jedná o benzínové zapalovače Zippo s nejrůznějšími motivy, či povrchy či barevné zpracování.  Vybírat už nyní můžete z nejrůznější zippo zapalovačů. Zaleží jen na Vás čemu dáváte přednost. Můžete vybírat z celé škály nejrůznějších povrchů jako je broušených chrom, či luxusnější povrchy jako je Zippo s povrchem broušeného stříbra (Zippo 28019), či broušeného pancíře.

Snad nejčastějším motivem na nových Zippo zapalovačích je právě motiv z kolekce Harley Davidson (zippo 21880 nebo zippo 25014), takže si také fanoušci právě motorek a světa voňavého benzínu přijdou na své.

Na své si přijdou také dámy, pro které máme hned tři novinkové  Slim zapalovače.  Záleží však na Vás, čemu dáváte přednost, ať už dáte přednost klasické stříbrné barvě nebo krásně fialovému modelu, je to na Vás. Také Zippa s různě barevným povrchem jsou tu nově pro Vás s různými obrázky, ať už potetované krásné dívky jako je na Zippu 26010 nebo veselého prasátka jako je na Zippu 26009. Či Zippa s lebkou nebo jiné barevné motiv. Dále pak najdete Zippa s motivy známých hudebních skupin jako je Rolling stones či Iron Maiden.

« Previous post