Benzínové zapalovače

benzínové zapalovače Zippo, Royce

Novinky Zippo 2015

Společnost Zippo Manufacturing Company představila zbrusu novou kolekci zapalovačů Zippo pro rok 2015. Rodina „zippáků“ se tak opět rozrostla o řadu parádních kousků. Pokud si právě vybíráte svůj zapalovač Zippo, určitě si bedlivě prohlédněte 22926-heral-walo-originalnejnovější modely od Zippa. Nejen sběratelé si mohou mnout ruce radostí, protože kolekce zapalovačů Zippo na rok 2015 se opravdu mimořádně povedla.

Z nových zapalovačů Zippo vyniká naprosto skvostná heraldická série HERAL. Zapalovače Zippo s erbovním znamením a plastickým zobrazením mýtického zvířete jsou skutečně luxusní záležitostí. Na své si přijdou také milovníci střídmé a přitom efektní elegance, pro které tvůrci zapalovačů Zippo vytvořili několik černých mod26678-classic-originalelů zdobených geometrickými motivy.

Velké části nejnovějších zapalovačů Zippo vévodí stříbrná barva. Nová nabídka obsahuje stříbrné modely Zippo zdobené honosně geometrickými florálními motivy i stříbrné zapalovače Zippo se zcela jednoduchým designem. Nechybí ani tradiční kousky s logem „zippo“ a nové přírůstky do speciálních kolekcí Harley Davidson, Jim Beam nebo Playboy.

Několik nových modelů zapalovačů Zippo obsahuje oblíbenou zvířecí symboliku, tentokrát ve formě pavouka či vlka. Designéři27118-classic-original Zippo nezapomněli ani na ženy a kolekce zapalovačů Zippo pro rok 2015 obsahuje i dva nádherné modely v provedení „Slim“. Zcela originálním a nadmíru zdařilým kouskem takřka v komiksovém stylu je zapalovač Zippo s kreslenou podobiznou motorkáře, odkazující k ilegálnímu závodu na motocyklech a vytvořený pro všechny příznivce rockabilly stylu.